Altany blaszane na wymiar - Altany ogrodowe z blachy Producent Igopol.pl
godz. otwarcia

godz. otwarcia

Pn - Pt 7:00 - 19:00

Sobota 8:00 - 15:00

Garaż blaszany Blaszaki Wyceń garaż blaszany Garaż blaszany niestandardowy Wiaty blaszane Hale blaszane Garaż blaszany Schowki budowlane Kojce dla psów
masz pytanie??

Altany blaszane

Do naszej bogatej oferty konstrukcji stalowych na stałe wpisały się również Altany blaszane – tzw. domki blaszane, domki ogrodowe wykonane z blachy i solidnej konstrukcji stalowych. Altana blaszana może być pokryta blachą ocynkowaną oraz akrylem (kolor). Nasi klienci najczęściej decydują się na domek ogrodowy w kolorze zielonym ponieważ pięknie wkomponuje się w otoczenie ogrodu i roślin. Naszą nowością jest również kolor złoty dąb tzw. kolory imitujące drewno.

Domki ogrodowe blaszane

Domki ogrodowe to tanie rozwiązanie dla tych osób które np. posiadają swój ogród lub mały ogródek. Altany blaszane najczęściej to pomieszczenie 2x3m, 2x4m,2x5m, 3x4m , 3x5m  z małą wiatą. W takiej altanie można zmieścić wiele rzeczy takich jak np. kosiarki , kosy spalinowe, podkaszarki, narzędzia, taczki itp.

 

Domki blaszane na działkę

Jeżeli masz w mieście swoją małą działkę na której uprawiasz rośliny i chcesz zabezpieczyć wszelakie narzędzia to domek blaszany na działkę będzie idealnym rozwiązaniem. Każda altana blaszana która wychodzi z fabryki Igopol posiada zabezpieczenia przed dostępem nie pożądanych osób – specjalistyczne zamki na klucz chroniące każdy domek przed włamaniem.

 

Jeżeli chcesz zamówić Altanę blaszaną z blachy lub zasięgnąć więcej informacji na temat blaszaków to zapraszamy do kontaktu.

icon-tel+48 793-429-592icon-tel+48 793-429-634
icon-mailbiuro@igopol.plicon-calcKalkulator garażu

Przykładowe realizacje altan blaszanych – więcej realizacji zobaczysz klikając [ TUTAJ ]

 

Altany blaszane - domki ogrodowe z blaszane - igopol.pl

Darmowa dostawa & montaż na terenie całego kraju!
info: Zakupy na RATY ;-)
mail: biuro@igopol.pl
tel. +48 793 - 429 - 592