Jak zakotwiczyć garaż blaszany do podłoża? FORUM 2018
godz. otwarcia

godz. otwarcia

Pn - Pt 7:00 - 19:00

Sobota 8:00 - 15:00

Garaż blaszany Blaszaki Wyceń garaż blaszany Garaż blaszany niestandardowy Wiaty blaszane Hale blaszane Garaż blaszany Schowki budowlane Kojce dla psów
masz pytanie??

Jak zakotwiczyć garaż blaszany do podłoża?

Wielu klientów pyta nas o to jak zakotwiczyć garaż blaszany do podłoża a więc najprościej Kotwiczenie garażu blaszanego najlepiej zlecić firmie Igopol która szybko i sprawnie poradzi sobie z zakotwiczeniem garażu do podłoża.

Co to znaczy kotwiczenie garażu?

Kotwiczenie garażu to mówiąc krótko  przytwierdzenie garażu do podłoża tak aby konstrukcja garażu mogła być bezpieczna. Po zamontowaniu Klient zobowiązany jest niezwłocznie zakotwiczyć konstrukcję do podłoża. Nie ponosimy odpowiedzialności za zniszczenia i szkody wyrządzone wskutek silnych wiatrów przez niezakotwiczoną konstrukcję. Usługa kotwiczenia jest usługa odpłatną i nie jest wliczona w cenę garażu . Jeśli podłożem jest wylewka to garaż winien być kotwiczony w około 6-12 miejscach przy użyciu kołków rozporowych 12-ek. Jeśli podłożem jest ziemia plus bloczki chodnikowe to garaż winien być kotwiczony kotwami z kątownika ok 6-8 sztuk . Jeśli garaż posiada bramę uchylną to preferujemy podłoże z wylewki dobrze wypoziomowanej.

 

Darmowa dostawa & montaż na terenie całego kraju!
info: Zakupy na RATY ;-)
mail: biuro@igopol.pl
tel. +48 793 - 429 - 592