Dopasuj blaszak do potrzeb, otoczenia i... swojej osobowości!
godz. otwarcia

godz. otwarcia

Pn - Pt 7:00 - 19:00

Sobota 8:00 - 15:00

Garaże Blaszane - Slider1Garaże Blaszane - Slider2Garaże Blaszane - Slider3Garaże Blaszane - Slider4Garaże Blaszane - Slider5Garaże Blaszane - Slider6Garaże Blaszane - Slider7Garaże Blaszane - Slider8Garaże Blaszane - Slider9Garaże Blaszane - Slider10Garaże Blaszane - Slider11
masz pytanie??

Dopasuj blaszak do potrzeb, otoczenia i… swojej osobowości!

garaże

Wybór garażu blaszanego nie jest trudny. Trzeba jednak trochę przy tym pomyśleć, by mieć blaszak odpowiedni do potrzeb i pasujący do otoczenia. Można też uwzględnić przy jego wyborze własną osobowość.

Jaki blaszak, by sprostał potrzebom?

Od tego, do czego ma służyć garaż blaszany, zależy jego rozmiar. Musi być odpowiednio duży, jeśli ma być czymś więcej niż miejscem na samochód. Przydadzą się wtedy też elementy dodatkowe. Możemy wyposażyć blaszaki w dodatkową bramę (uchylną lub otwieraną), okno, drzwi oraz dodatkowy daszek z boku tzw. wiata.

Okno wpuszcza światło dzienne do środka. Przydaje się, jeśli garaż ma być także warsztatem. Drzwi ułatwiają wejście do garażu. Nie trzeba otwierać bramy, by coś z niego wyciągnąć. Kiedy garaże blaszane to miejsca na kosiarki, narzędzia itd., to potrzebny jest taki dodatek. Zadaszenie na bocznej części modyfikuje znacznie konstrukcję. To już nie tyle garaże, ile wiaty blaszane. Miejsce pod zadaszeniem przyda się np. na rowery.

Konstrukcje blaszane pasujące do otoczenia

Blaszaki muszą dobrze komponować się z otoczeniem. Ważne jest, jak wykończony jest dom, jak wyglądają inne pomocnicze budowle np. gospodarcze czy kojce dla psów. Warto też zwrócić uwagę na ogrodzenie i teren zielony. Jeżeli garaże blaszane stoją blisko drzew i innej roślinności, to powinny mieć barwy naturalne. Dobrym wyborem jest wtedy brąz i zieleń. Ładnie na tle roślin wygląda garaż blaszany drewnopodobny. Kiedy garaż jest niedaleko domu, może wyglądać podobnie jak on. Ściany, dach i brama mogą być w różnych kolorach.

Garaż blaszany a osobowość jego właściciela

Różne warianty kolorystyczne to także możliwość dopasowania blaszaka do swojej osobowości i swojego temperamentu. Czemu brać to pod uwagę? Tak dopasowane blaszaki bardziej cieszą i bardziej się podobają. Możliwości są różne. Poniżej kilka inspiracji.

  • Wolny duch? To może brama na niebiesko.
  • Tradycjonalista? Brąz to dobry wybór.
  • Dla zwolennika naturalności – blaszak drewnopodobny albo zielony.
  • Wulkan energii? Może dodatek czerwieni?
  • Pogodna natura? Spodoba się garaż blaszany z jasnymi kolorami.

Wybór blaszaka to nie trudność, a przyjemność. Najważniejsze to wybrać dobrze, mając na względzie potrzeby. Jednak dopasowanie do otoczenia i do siebie też jest ważne.