Garaże blaszane drewnopodobne – nowoczesność i tradycja | Blog
godz. otwarcia

godz. otwarcia

Pn - Pt 7:00 - 19:00

Sobota 8:00 - 15:00

Garaże Blaszane - Slider1Garaże Blaszane - Slider2Garaże Blaszane - Slider3Garaże Blaszane - Slider4Garaże Blaszane - Slider5Garaże Blaszane - Slider6Garaże Blaszane - Slider7Garaże Blaszane - Slider8Garaże Blaszane - Slider9Garaże Blaszane - Slider10Garaże Blaszane - Slider11
masz pytanie??

Garaże blaszane drewnopodobne – nowoczesność i tradycja

fot igopol.pl

Jest teraz moda na odniesienia do natury. Tradycyjny urok drewna zachwycałby, nawet gdyby tej mody nie było. Garaże blaszane to wybór, który pozwala wyjść naprzeciw temu trendowi.

Lekkość konstrukcji, szybki montaż, stabilność i funkcjonalność to część zalet blaszaka. Postawienie go na działce to wybór zgodny z duchem nowoczesności. Nowoczesność to wiele korzyści i nie trzeba z niej rezygnować, jeśli ceni się wygląd drewna. Drewnopodobne blaszaki to możliwość połączenia piękna drewnianych powierzchni i zalet metalowych konstrukcji.

Garaż blaszany o wyglądzie drewna

Proponujemy naszym klientom różne garaże blaszane i inne metalowe konstrukcje. To różne kolory garaży blaszanych , wymiary i udogodnienia. Już wybór blachy brązowej przywołuje skojarzenia z naturą. Można jednak pójść krok dalej w tym upodabnianiu garażu do drewnianego. I taką możliwość oferujemy. Drewnopodobny garaż blaszany ma naturalne kolory drewna i charakterystyczne dla niego usłojenie. Dostępne barwy to:

  • orzech,
  • złoty dąb,
  • jasny orzech.

Drewnopodobne blaszaki – korzyści

Blaszak to: łatwy montaż, korzystna cena, możliwość demontażu, lekka konstrukcja. W odróżnieniu od drewnianych garaży nie wymaga okresowego impregnowania.

Drewno to: urok, swojski klimat, naturalność, piękno.

Te dwie grupy zalet można połączyć, jeśli wybiera się blaszaki o wyglądzie drewna.

Kiedy wybrać nowoczesny garaż?

Niekoniecznie jest taka potrzeba, kiedy stawiane są blaszaki przy budowach, hale blaszane czy schowki budowlane. Dla takich konstrukcji może wystarczyć i sam ocynk. Jednak garaże blaszaki to co innego. Bliskość domu i ogrodu skłania do tego, by wybrać coś ładnego. Wybiera się więc garaże z blachy pomalowanej albo drewnopodobne. Im bardziej ceni się urok drewnianych budowli, tym bardziej warto mieć garaż blaszany wyglądający na drewniany. Dokonując takiego wyboru, warto i inne konstrukcje mieć z takiej blachy. Jeśli na działce ma stanąć kojec dla psa, to też najlepiej z blachy imitującej drewno. Spójność wizualna otoczenia to ważny warunek jego estetyki.

Nowoczesność i tradycję często się sobie przeciwstawia. Jednak to, co pozornie sprzeczne, warto spróbować połączyć. W przypadku drewnopodobnych garaży blaszanych połączenie to dało znakomity efekt.