godz. otwarcia

godz. otwarcia

Pn - Pt 7:00 - 19:00

Sobota 8:00 - 15:00

masz pytanie??

Garaż blaszany

Solidny i funkcjonalny garaż blaszany stanowi jeden z najważniejszych sektorów działalności firmy Igopol. Od wielu lat zajmujemy się dostawą i montażem blaszaków dla samochodów osobowych i dostawczych, a także maszyn rolniczych. Wyróżnia nas indywidualne podejście do klienta – zarówno w zakresie konstrukcji, jak i wyceny naszych produktów, stawiamy na elastyczność i maksymalne dopasowanie do oczekiwań naszych klientów.

Produkujemy tanie garaże blaszane na dowolny wymiar

Garaż blaszanyZastosowanie blachy trapezowej charakteryzują się wysoką jakością wykonania oraz wzmocnioną konstrukcją, która zapewnia wieloletnie użytkowanie i pełną satysfakcję. W przeciwieństwie do konkurencyjnych firm, gwarantujemy nie tylko atrakcyjne ceny, ale także profesjonalne rozwiązania konstrukcyjne. Nasze produkty wyróżniają się na tle konkurencyjnych produktów dzięki zastosowaniu:

  • blachy o wąskim trapezie, dzięki której garaż blaszak jest sztywniejszy i bardziej trwały
  • profili zamkniętych, które wzmacniają dodatkowo całość konstrukcji

 

Wspomniane wyżej rozwiązania stanowią gwarancję solidności oraz wytrzymałości naszych garaży. Naszą kolejną zaletą jest elastyczność. Projektujemy i montujemy konstrukcje garażowe o standardowych rozmiarach, wykonujemy także solidne garaże blaszane na wymiar, pod indywidualne zamówienie. To do naszych Klientów należy ostatnie słowo w kwestii takich zagadnień jak: kolorystyka, rozwiązania konstrukcyjne w zakresie kształtu dachu, wymiarów, szerokości bramy wjazdowej itp.

Rodzaje poszyć garaży blaszanych:

Garaż blaszany – tanio i solidnie

Jednak na tym nie kończą się zalety współpracy z naszą firmą. Na dowód tego, że nasza oferta przebija konkurencję pod każdym względem, dodajemy darmową dostawę i montaż  na terenie całego kraju. W trosce o Państwa komfort i wygodę, sporządzimy indywidualną wycenę, dostosowaną do Państwa preferencji.

 

Jeśli poszukują Państwo solidnego wykonawcy garaży z blachy, który zaoferuje atrakcyjne warunki współpracy, szybki termin realizacji zlecenia, darmową dostawę oraz indywidualne podejście do klienta, zapraszamy do kontaktu z naszym biurem. Nasi specjaliści czekają na Państwa, by udzielić wszelkich niezbędnych informacji.

Blaszak  STANDARDOWY

  • Blaszaki o wymiarach 3,00 m ( szerokość) x 5,00 m (długość) o wysokości z przodu 2,13 m i 1,90 m z tyłu. Światło wjazdu wynosi 2,00 m. Spad dachu do tyłu. Konstrukcja metalowa pomalowana jest farbą podkładową i obłożona jest blachą ocynkowaną pierwszego gatunku w trapezie T-14 co czyni ją sztywniejszą. W standardzie znajdują się drzwi dwuskrzydłowe, zamek z dwoma kluczami, 2 rygle oraz 2 uchwyty na założenie kłódek.

Blaszak NIETYPOWY

Wykonywany jest na indywidualne zamówienie o dowolnych wymiarach podanych przez klientów. Istnieje możliwość dodania do garażu:
* bramy uchylnej podnoszonej do góry
* dodatkowych drzwi wejściowych (z boku lub z tyłu garażu.)
* otwór okienny *blacha akrylowa (o dowolnym kolorze)

SPAD DACHU DO WYBORU:
– spad dachu do tyłu lub do przodu
– spad dachu na bok
– dach dwuspadowy

spad-dachu

 

Do wyboru garaż jedno stanowiskowy, dwu stanowiskowy, a także wiele więcej stanowisk!
We wszystkich naszych garażach standardowo stosujemy wzmocnioną konstrukcję dachową z wykorzystaniem profilu zamkniętego… oraz blachę T-14 (wąski trapez) co czyni garaż o wiele bardziej sztywniejszy!

 

Garaże blaszane ceny – Zapytaj o cenę

Więcej informacji oraz pomoc w doborze odpowiednich rozwiązań uzyskają Państwo kontaktując się z nami telefonicznie lub pisząc zapytanie przez formularz e-mail. Zapraszamy do działu kontakt.

 


Nie czekaj zamów lub wyceń Twój wymarzony blaszak już teraz.

icon-tel+48 793-429-592 icon-tel+48 793-429-634
icon-mailbiuro@igopol.pl icon-calcKalkulator garażu