godz. otwarcia

godz. otwarcia

Pn - Pt 7:00 - 19:00

Sobota 8:00 - 15:00

Garaże Blaszane - Slider2Garaże Blaszane - Slider1Garaże Blaszane - Slider3Garaże Blaszane - Slider4Garaże Blaszane - Slider5Garaże Blaszane - Slider6Garaże Blaszane - Slider7Garaże Blaszane - Slider8Garaże Blaszane - Slider9Garaże Blaszane - Slider10Garaże Blaszane - Slider11
masz pytanie??

Garaże blaszane drewnopodobne

Przedstawiamy państwu nowość – garaże blaszane drewnopodobne, konstrukcje te są dostępne w 3 kolorach (jasny orzech, ciemny orzech, złoty dąb).

Nowoczesne garaże blaszane

W naszej ofercie znajdą Państwo produkt estetycznie wykonany z materiałów najwyższej jakości oraz z zastosowaniem najnowszych technologii produkcji.

Wielka zaletą tych garaży jest ciekawy nowoczesny design, który dosłownie imituje drewno na garażu, nawet słoje zostały doprecyzowane z wyśmienitą starannością. Z pewnością te garaże są najładniejsze z całej gamy.

Gwarantujemy, że Państwa oczekiwania będą w 100% spełnione.
 

Paleta kolorów

 

 

 


Nie czekaj zamów lub wyceń Twój wymarzony garaż blaszany już teraz.

icon-tel+48 793-429-592 icon-tel+48 793-429-634
icon-mailbiuro@igopol.pl icon-calcKalkulator garażu

 

Uprzejmie informujemy, że z powodu urlopu tygodniowego tzn. od 12.08 do 21.08 firma Igopol nie będzie w tym okresie wyceniała nowych zapytań, zamówień ani nie będzie dostępna pod numerem telefonu.

Na wszystkie zapytania/ zamówienia odpowiemy dopiero 24-25 Sierpnia mailowo (Poniedziałek - Wtorek)

Jeżeli mimo to chcesz dokonać wyceny garażu blaszanego to kliknij w poniższy link a odpiszemy na maila już 22 sierpnia(poniedziałek) https://igopol.pl/wycen-garaz-blaszany/

Prosimy o wyrozumiałość i jednocześnie przepraszamy za utrudnienia.

Zespół Igopol