Garaż Blaszany - wejdź i zamów garaż blaszany dopasowany do Ciebie!
godz. otwarcia

godz. otwarcia

Pn - Pt 7:00 - 19:00

Sobota 8:00 - 15:00

Garaże Blaszane - Slider1 Garaże Blaszane - Slider2 Garaże Blaszane - Slider3 Garaże Blaszane - Slider4 Garaże Blaszane - Slider5 Garaże Blaszane - Slider6 Garaże Blaszane - Slider7 Garaże Blaszane - Slider8 Garaże Blaszane - Slider9 Garaże Blaszane - Slider10 Garaże Blaszane - Slider11
masz pytanie??

Garaż blaszany

Solidny i funkcjonalny garaż blaszany stanowi jeden z najważniejszych sektorów działalności firmy Igopol. Od wielu lat zajmujemy się dostawą i montażem garaży blasznych dla samochodów osobowych i dostawczych, a także maszyn rolniczych. Wyróżnia nas indywidualne podejście do klienta – zarówno w zakresie konstrukcji, jak i wyceny naszych produktów, stawiamy na elastyczność i maksymalne dopasowanie do oczekiwań naszych klientów. Nasze garaże z blachy trapezowej charakteryzują się wysoką jakością wykonania oraz wzmocnioną konstrukcją, która zapewnia wieloletnie użytkowanie i pełną satysfakcję. W przeciwieństwie do konkurencyjnych firm, gwarantujemy nie tylko atrakcyjne ceny, ale także profesjonalne rozwiązania konstrukcyjne. Nasze blaszane garaże wyróżniają się na tle konkurencyjnych produktów dzięki zastosowaniu:

  • blachy o wąskim trapezie, dzięki której garaż jest sztywniejszy i bardziej trwały
  • profili zamkniętych, które wzmacniają dodatkowo całość konstrukcji

 

Wspomniane wyżej rozwiązania stanowią gwarancję solidności oraz wytrzymałości naszych garaży blaszanych. Naszą kolejną zaletą jest elastyczność. Projektujemy i montujemy konstrukcje garażowe o standardowych rozmiarach, wykonujemy także solidne garaże na wymiar, pod indywidualne zamówienie. To do naszych Klientów należy ostatnie słowo w kwestii takich zagadnień jak: kolorystyka garażu blaszanego, rozwiązania konstrukcyjne w zakresie kształtu dachu, wymiarów, szerokości bramy wjazdowej itp.

 

Garaż blaszany – tanio i solidnie

 

Jednak na tym nie kończą się zalety współpracy z naszą firmą. Na dowód tego, że nasza oferta przebija konkurencję pod każdym względem, dodajemy darmową dostawę i montaż garaży blaszanych na terenie całego kraju. W trosce o Państwa komfort i wygodę, sporządzimy indywidualną wycenę, dostosowaną do Państwa preferencji.

 

Jeśli poszukują Państwo solidnego wykonawcy garaży z blachy, który zaoferuje atrakcyjne warunki współpracy, szybki termin realizacji zlecenia, darmową dostawę oraz indywidualne podejście do klienta, zapraszamy do kontaktu z naszym biurem. Nasi specjaliści czekają na Państwa, by udzielić wszelkich niezbędnych informacji.

GARAŻ Blaszany STANDARDOWY

  • Garaż o wymiarach 3,00 m ( szerokość) x 5,00 m (długość) o wysokości z przodu 2,13 m i 1,90 m z tyłu. Światło wjazdu wynosi 2,00 m. Spad dachu do tyłu. Konstrukcja metalowa pomalowana jest farbą podkładową i obłożona jest blachą ocynkowaną pierwszego gatunku w trapezie T-14 co czyni ją sztywniejszą. W standardzie znajdują się drzwi dwuskrzydłowe, zamek z dwoma kluczami, 2 rygle oraz 2 uchwyty na założenie kłódek.

GARAŻ Blaszany NIETYPOWY

Wykonywany jest na indywidualne zamówienie o dowolnych wymiarach podanych przez klientów. Istnieje możliwość dodania do garażu:
* bramy uchylnej podnoszonej do góry
* dodatkowych drzwi wejściowych (z boku lub z tyłu garażu.)
* otwór okienny *blacha akrylowa (o dowolnym kolorze)

SPAD DACHU DO WYBORU:
– spad dachu do tyłu lub do przodu
– spad dachu na bok
– dach dwuspadowy

spad-dachu

 

Do wyboru garaż jedno stanowiskowy, dwu stanowiskowy, a także wiele więcej stanowisk!
We wszystkich naszych garażach standardowo stosujemy wzmocnioną konstrukcję dachową z wykorzystaniem profila zamkniętego… oraz blachę T-14 (wąski trapez) co czyni garaż o wiele bardziej sztywniejszy!

 

Zapytaj o cenę

Więcej informacji oraz pomoc w doborze odpowiednich rozwiązań uzyskają Państwo kontaktując się z nami telefonicznie lub pisząc zapytanie przez formularz e-mail. Zapraszamy do działu kontakt.

Nie czekaj zamów lub wyceń Twój wymarzony garaż blaszany już teraz.

icon-tel+48 793-429-592icon-tel+48 793-429-634
icon-mailbiuro@igopol.plicon-calcKalkulator garażu

Przykładowe realizacje garaż blaszany

 

 

 

 

 


Nie czekaj zamów lub wyceń Twój wymarzony garaż blaszany już teraz.

icon-tel+48 793-429-592icon-tel+48 793-429-634
icon-mailbiuro@igopol.plicon-calcKalkulator garażu

 


Nasza oferta

garaże blaszane ocynkowanegaraże blaszane akrylowe
garaże blaszane standardowegaraże blaszane na wymiar
garaże blaszane dwustanowiskowegaraże blaszane drewnopodobne
wiaty blaszanehale blaszane
kojce dla psówschowki budowlane
wiaty śmietnikowealtany blaszane

 
Darmowa dostawa & montaż na terenie całego kraju!
info: Zakupy na RATY ;-)
mail: biuro@igopol.pl
tel. +48 793 - 429 - 592