Dlaczego garaż blaszany to dobry wybór? - Blog firmy Igopol.pl
godz. otwarcia

godz. otwarcia

Pn - Pt 7:00 - 19:00

Sobota 8:00 - 15:00

Garaże Blaszane - Slider1Garaże Blaszane - Slider2Garaże Blaszane - Slider3Garaże Blaszane - Slider4Garaże Blaszane - Slider5Garaże Blaszane - Slider6Garaże Blaszane - Slider7Garaże Blaszane - Slider8Garaże Blaszane - Slider9Garaże Blaszane - Slider10Garaże Blaszane - Slider11
masz pytanie??

Dlaczego garaż blaszany to dobry wybór?

Samochód powinien być garażowany. Ma wtedy zapewnioną ochronę przed czynnikami atmosferycznymi. Jest to niezbędne, by pozostawał w dobrym stanie. Blaszak to jedna z opcji.

dlaczego garaż blaszany to dobry wybór?

Pod względem zapewnienia ochrony dla auta garaże blaszane zapewniają to samo co i murowane. Chronią przed opadami, nawiewaniem śniegu, kurzem. Wybór ich to jednak różne inne korzyści, których tamte nie zapewniają. Co zyskuje się, wybierając blaszak? Bardzo wiele.

Garaże blaszane – niski koszt i szybki montaż

Postawienie konstrukcji z blachy kosztuje mniej niż wzniesienie obiektu murowanego. Jest to korzystne dla kieszeni i pozwala nie ograniczać się i wybrać garaż tak duży, jak byłoby to najlepiej. Nie ma dużych kosztów, bo blacha nie jest droga. Można więc wzbogacić swoją działkę i o inne blaszane konstrukcje. Mogą to być kojce dla psów. Niech mają porządne miejsce dla siebie. Mogą się też przydać różne schowki.

Montaż jest bardzo szybki. Doceniają to właściciele samochodów, bo garaż blaszany na swój samochód mogą mieć w bardzo krótkim czasie. Doceniają to także właściciele firm, mający dobrą świadomość, że czas to pieniądz. Hale blaszane są tak popularne także i ze względu na szybkość ich stawiania.

Blaszaki – solidne konstrukcje i łatwe w demontażu

Blaszak to obiekt solidny, bezpieczny dla samochodu i otoczenia. Konieczne jest tylko zakotwiczenie konstrukcji, czyli umocowanie garażu do przygotowanego wcześniej podłoża. Mogą być nim fundamenty. Garaże blaszane są lżejsze od murowanych, więc fundamenty nie muszą być głębokie. Inne możliwości to wylewka betonowa albo płyty chodnikowe.

Kolejna zaleta to możliwość dokonania łatwego i szybkiego demontażu. Blaszaki stawia się często tak już na stałe. Gdyby jednak chcieć je kiedyś gdzieś przenieść albo wykorzystać to miejsce na coś innego, to taka cecha jest ważną zaletą.

Estetyka garażu z blachy – to też ważne

Gdyby garaże blaszane to były jedynie stalowe ocynkowane konstrukcje, to pewnie nie stałyby się tak popularne. Przynajmniej nie na działkach prywatnych. Takie nie pasują na obszar przy budynku mieszkalnym, chyba żeby je pomalować. Garaże oraz wiaty blaszane mogą jednak prezentować się bardzo estetycznie. Wystarczy wybrać blachę z powłoką akrylową. Szeroki wybór kolorystyczny pozwala dopasować wygląd blaszaków do budynków.

Blaszaki ochronią samochód przed śniegiem czy deszczem. Mogą być to obiekty stałe. Są solidne i estetyczne. Odpowiednie kolory czy atrakcyjny kształt i można zyskać ładny garaż blaszany na działce. Tyle zapewnią i obiekty takie murowane. Jednak konstrukcje stalowe są tańsze, lżejsze i szybciej się je stawia.